Bilety Krzysztof Daukszewicz - Nareszcie w Dudapeszcie - Tarnowo Podgórne, 06 Październik 19:00

Bilety na Krzysztof Daukszewicz - Nareszcie w Dudapeszcie

Adres wydarzenia :

Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
Ogrodowa 14
Tarnowo Podgórne

Piątek 06 Październik 19:00
Sprzedaż online kończy się : 06-10-2017 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Dudapeszt w Przeźmierowie
Najnowszy „List Ignacego do Hrabiego”, „Ballada o wyklętych kredkach”, czy „Ballada o Rysiu Petru” to tylko niektóre punkty najnowszego, autorskiego programu Krzysztofa Daukszewicza. Trwający ponad półtorej godziny, aktualizowany na bieżąco satyryczny spektakl zatytułowany „Nareszcie w Dudapeszcie” zobaczymy w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w piątek, 6 października o godz. 19.
Krzysztof Daukszewicz jest jedną z najbardziej wszechstronnych postaci polskiego życia publicznego. Pisze książki, felietony, teksty, regularnie widujemy go w telewizji, a do tego komponuje, gra na gitarze i śpiewa. Jego znakiem rozpoznawczym, w każdej z tych działalności, jest inteligentny humor. 
Artysta urodził się 1947 roku Wichrowie koło Olsztyna. Studiował na tamtejszej Wyższej Szkole Pedagogicznej, a działalność estradową rozpoczął w połowie lat siedemdziesiątych. W 1976 roku otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”. Rok później przypadły mu Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Wkrótce przeprowadził się do Warszawy, gdzie zaczął występować w Kabarecie Na Pięterku. W latach 1979-84 był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, w którym wystawiono jego satyryczny program „Dziury na drodze” i musical dla dzieci „Dzieci taty Zeusa”. Wraz z Januszem Gajosem w latach 1983-86 tworzył kabaret „Hotel Nitz”. Następnie aż do 1990 roku występował w kabarecie „Pod Egidą”. Oprócz regularnych występów w całym kraju, prowadzi stałą rubrykę w tygodniku „Przegląd”, od 2005 roku jest też stałym gościem programu „Szkło kontaktowe” w TVN24. Wydał kilkanaście książek.
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN